Rolety materiałowe | plisy | moskitiery | żaluzje

O nas

Jesteśmy producentem rolet materiałowych plis i moskitier .Produkujemy rolety materiałowe w kilku systemach montażowych oraz kilku wersjach kolorystycznych, tzn. białe, drewnopodobne. Ponadto w naszej ofercie  znajdziecie  Państwo również  verticale,  żaluzje,  plisy,  rolety zewnętrzne, markizy. Różnorodność wzorów i duży wybór tkanin oraz możliwości zastosowania sprawiają, że nasze produkty doskonale dopasują się do każdego okna i wystroju wnętrza, stając się jego integralną częścią i ozdobą .  Tak bogata i różnorodna oferta zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów o różnych upodobaniach.                                                                                                     

Posiadamy wykwalifikowanych monterów z wieloletnim doświadczeniem w branży . Współpracujemy z wieloma firmami na terenie Kołobrzegu . Obsługujemy zarówno te największe jak i mniejsze firmy oraz klientów indywidualnych , którzy są  odbiorcami naszych wyrobów gotowych i korzystają z pomocy i wiedzy  naszych monterów. Wykonanie fachowego pomiaru przez naszych monterów ,  prezentacja próbników i katalogów wzorów,  a także doradzenie  najlepszego rozwiązania odbywa się bezpłatnie u klienta i nie zobowiązuje do zamówienia usługi, następnie sporządzany jest kosztorys ofertowy – po którego akceptacji przystępujemy do realizacji zamówienia.          

Długoletnia praktyka naszych pracowników oraz odbyte szkolenia są gwarancją niezawodnego działania oferowanych produktów oraz sprawnego serwisu. Naszym Klientom służymy fachowym doradztwem, szybkim terminem realizacji i niską ceną.   Zapraszamy do współpracy zarówno odbiorców hurtowych (którym oferujemy szkolenia , wzorniki oraz pomoc techniczną) jak i osoby prywatne .