Rolety materiałowe | plisy | moskitiery | żaluzje

Żaluzje

Venus

Żaluzja Venus 25 i 16 mm
Stosowane do okien wykonanych z PCV, aluminium i drewna . Dzięki osłonie na rynnie górnej, która dodatkowo maskuje uchwyty montażowe, żaluzja tworzy z oknem jedną całość, prosty montaż, nie uszkadza profilu okna. Posiada zintegrowany mechanizm: podnoszenie i sterowanie żaluzją jednym mechanizmem łańcuszkowym lub tradycyjnie za pomocą pokrętła i sznurka .

Żaluzja aluminiowa

Umożliwiają precyzyjne ustawienie pozycji lamel, a tym samym zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Płynna regulacja pozwoli Ci osłonić się przed obserwatorami z zewnątrz, nie eliminując dopływu naturalnego światła. Żaluzje aluminiowe są także odporne na działanie promieni UV. Idealnie sprawdzą się w miejscach narażonych na wysokie temperatury oraz wilgoć.Lamele żaluzji aluminiowych występują w trzech różnych szerokościach: 16, 25 oraz 50 mm, co umożliwia wybór rozmiaru dopasowanego do indywidualnych preferencji estetycznych i funkcjonalnych.

Żaluzja drewniane

Żaluzje poziome drewniane 25 mm i 50 mm
Żaluzje drewniane to niezwykle elegancka, ekskluzywna osłona okienna. Znakomicie komponują się ze stylistyką wnętrz, w których dominuje drewno, aluminium i szkło, dodają wnętrzom uroku i niepowtarzalności . Listwy żaluzji to prawdziwe lite drewno typu Basswood, dostępne w szerokościach 25mm i 50 mm . Bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza.