STRONA GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA KONTAKT


       Jesteśmy producentem rolet materiałowych i moskitier . Produkujemy rolety materiałowe w kilku systemach montażowych oraz kilku wersjach kolorystycznych ,tzn.białe,drewnopodobne,anoda. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo również verticale, żaluzje, plisy, rolety zewnętrzne, markizy. Różnorodność wzorów i duży wybór tkanin oraz możliwości zastosowania sprawiają, że nasze produkty doskonale dopasują się do każdego okna i wystroju wnętrza, stając się jego integralną częścią i ozdobą . Tak bogata i różnorodna oferta zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów o różnych upodobaniach.       Posiadamy wykwalifikowanych monterów z wieloletnim doświadczeniem w branży . Współpracujemy z wieloma firmami na terenie Kołobrzegu . Obsługujemy zarówno te największe jak i mniejsze firmy oraz klientów indywidualnych , którzy są odbiorcami naszych wyrobów gotowych i korzystają z pomocy i wiedzy naszych monterów .

       Wykonanie fachowego pomiaru przez naszych monterów , prezentacja próbników i katalogów wzorów, a także doradzenie najlepszego rozwiązania odbywa się bezpłatnie u klienta i nie zobowiązuje do zamówienia usługi, następnie sporządzany jest kosztorys ofertowy - po którego akceptacji przystępujemy do realizacji zamówienia.

       Długoletnia praktyka naszych pracowników oraz odbyte szkolenia są gwarancją niezawodnego działania oferowanych produktów oraz sprawnego serwisu. Naszym Klientom służymy fachowym doradztwem, szybkim terminem realizacji i niską ceną. Zapraszamy do współpracy zarówno odbiorców hurtowych jak i osoby prywatne .

UL. KOSZALIŃSKA 49A, 78-100 KOŁOBRZEG, tel: 94 35 222 14

Agencja Reklamowa WebNext - tworzymy strony internetowe