Rolety materiałowe | plisy | moskitiery | żaluzje

Moskitiery

Moskitiera ramkowa

Moskitiera to idealne zabezpieczenie przed owadami. Jakość materiałów, z których są wykonane gwarantuje wysoką jakość nawet przy wielokrotnym sezonowym montażu i demontażu. Są mocowane bezinwazyjnie we framudze okna. Wykonane są z profilu aluminiowego z narożnikami zewnętrznymi PCV. Dostępne kolory profilu to biały, brązowy,antracyt, szary  złoty dąb , orzech ….. Kolor siatki to szary i czarny.

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera drzwiowa to idealne zabezpieczenie przed dostawaniem się do wnętrza owadów. Moskitiera wykonana na zawiasach . Dostępne kolory profilu to biały, brązowy , antracyt, szary , orzech i złoty dąb. Kolor siatki to szary i czarny.

Moskitiera suwana

Ten typ moskitiery dostosowany do wszystkich typów okien i drzwi doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach, w tym: balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe .
Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej.
Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna /brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery/.Profile aluminiowe lakierowane proszkowo, dostępne są standardowo w kolorach – białym , brązowym , antracycie i złotym dębie .

Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana występuje w wersji pionowej i stosowana jest zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych.Kaseta i prowadnice  wykonane są z aluminium . Siatka wykonana jest z włókna szklanego. Wyposażona w mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.