Rolety materiałowe | plisy | moskitiery | żaluzje

Markizy

Australia

Doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Markiza ta posiada rozkładane ramiona zamocowane na aluminiowych uchwytach. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów. Konstrukcja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały.

Jamaica

Jest idealnym wyborem dla dużych tarasów i instalacji komercyjnych. Dzięki centralnej podporze rury nawojowej nawet duże markizy mają zawsze równomiernie napiętą tkaninę. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów. Opcjonalny aluminiowy daszek zapewnia zwiniętej tkaninie osłonę. Konstrukcja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały, beżowy, brązowy lub srebrny.

Palladio

Palladio jest elegancką markizą z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a kaseta domyka się szczelnie osłaniając zwiniętą tkaninę. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową. Dostępne kolory: biały, beżowy, brązowy lub srebrny.

Silver

Silver jest to markiza o lekkiej konstrukcji, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości. Konstrukcja opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów . Opcjonalny aluminiowy daszek ochrania zwiniętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały.